12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна
Регламент IV-го турніру Кубок "Різдвяний Дніпро 2011" PDF Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Понеділок, 10 січня 2011, 02:00

Додаток до Положення

про IV традиційний щорічний

спортивний турнір з хокею на столі

за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011"

Регламент

IV-го традиційного щорічного спортивного турніру з хокею на столі за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011"

1. Загальні положення

1.1. IV традиційний щорічний спортивний турнір з хокею на столі за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011" (далі - турнір) проводяться за Правилами гри в настільний хокей Міжнародної федерації хокею столу (ITHF), та відповідно до Положення, затвердженого оргкомітетом турніру.

1.2. Усі матчі проводяться у відкритій категорії учасників.

1.2. За результатами турніру визначаються і відзначаються: переможець - Володар Кубку "Різдвяний Дніпро 2011", призери турніру і місця, що їх посядуть гравці за результатами усіх матчів турніру.

1.3. Також, окремими призами відзначаються гравці, які за результатами ігор у відкритій категорії досягнуть найкращого місця серед учасників, що вирізняються за окремими додатковими критеріями:

- кращий серед юніорів - гравець, якому на день проведення турніру ще не виповнилось 18 років;

- краща серед дівчат і жінок - без визначення віку;

- кращий серед ветеранів - гравець, якому на день проведення турніру вже виповнилось 40 років.

1.4. Розподіл місць.

1.4.1. Титул переможця турніру - Володар Кубку Різдвяного Дніпра 2011 року і Перше місце у відкритій категорії учасників присуджується гравцю, що переможе у фінальному матчі турніру за 1 місце.

1.4.2. Друге місце у відкритій категорії учасників присуджується гравцю, що у переможе у півфінальному матчі і не переможе у фінальному матчі турніру за 1 місце.

1.4.3. Третє місце присуджується гравцю, що у переможе у втішному матчі між гравцями, які перемогли у чвертьфінальному матчі і не перемогли у півфінальному матчі відкритої категорії учасників турніру.

1.4.5. У підсумковій таблиці турнірних результатів місця серед гравців розподіляються за принципом: вище місце посідає гравець, який показав кращий результат у іграх на протязі всього турніру, тобто (за пріоритетністю показника):

- пройшов далі суперника у фінальній частині турніру;

- зайняв вище місце у груповому турнірі відбіркового етапу;

- набрав більше балів у відбірковій частині турніру;

- переміг в особистій зустрічі;

- має кращу різницю закинутих і пропущених шайб за весь турнір;

- має більше перемог за весь турнір;

- закинув більше шайб за весь турнір;

- пропустив менше шайб за весь турнір;

- у разі рівності усіх з вищенаведених показників гравці визнаються такими, що посіли одне й те ж місце.

2. Формула турніру.

2.1. Змагання проводяться в один день, у два етапи.

2.2. Перший етап - відбірковий.

2.2.1. Розподіл гравців за відбірковими групами.

2.2.1.1. В залежності від кількості учасників, гравці грають в одній або декількох відбіркових групах:

- до 8 гравців - одна група;

- до 16 гравців - дві групи (А, Б);

- до 32 гравців - чотири групи (А, Б, В, Г);

- понад 32 гравця - вісім груп (А, Б, В, Г, Д, Е, Ж, З).

2.2.1.2. Розподіл гравців за відбірковими групами відбувається за методом "змійки", почергово - один за одним, у відповідності з містом, що його гравець займає у світовому рейтингу, починаючи з найкращого показника.

2.2.1.3. Гравці, що відсутні у світовому рейтинг-листі, розподіляються по відбіркових групах за сліпим жеребом.

2.2.1.4. Гравці з інших міст і країн розподіляються по відбіркових групах окремо, але також рівномірно за методом простої "змійки", у відповідності з містом, що його гравець займає у світовому рейтингу.

2.2.2. Гравці в кожній з відбіркових групі грають між собою в одне коло (по системі "кожний із кожним").

2.2.3. За перемогу в зустрічі гравцеві нараховується 3 очки, за нічию - 1 очко, за поразку - 0 очок.

2.2.4. За результатами змагань у відбіркових групах визначаються гравці, що виходять до фінального етапу турніру:

- одна або дві відбіркові групи - до фінальної групи зараховуються всі гравці;

- чотири відбіркові групи - гравці, що зайняли місця: з 1 по 4 в кожній групі, зараховуються до Першої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 1-16 місця; гравці, що зайняли місця: з 5 по 8 в кожній групі, зараховуються до Другої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 17-32 місця;

- вісім відбіркових груп - гравці, що зайняли 1 і 2 місця: в кожній групі, зараховуються до Першої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 1-16 місця; гравці, які зайняли 3 та 4 місця в кожній групі, зараховуються до Другої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 17-32 місця; гравці, які зайняли 5 та 6 місця в кожній групі, зараховуються до Третьої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 33-48 місця; гравці; інші гравці припиняють участь у змаганнях.

2.3. Другий етап – фінальний:

2.3.1. Матчі фінального етапу проводяться до 4-х перемог одного з суперників у ігрових парах, за кубковою (олімпійською) системою: на вибування (плей-офф) гравця, що програв з подальшої боротьби за вищі місця, але з можливістю продовження змагання за кращі з нижчих місць турнірної таблиці.

2.3.3. На розстановку гравців за парами впливає результат, показаний ними на попередніх стадіях змагань.

2.3.3.1. За наявності одної відбіркової групи в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

1 пара: 1 - умовне 16 (тобто, гравець, що зайняв 1 місце у відборі, проходить далі без боротьби);

2 пара: 2 - умовне 15 (тобто, гравець, що зайняв 2 місце у відборі, проходить далі без боротьби);

3 пара: 3 - умовне 14 (тобто, гравець, що зайняв 3 місце у відборі, проходить далі без боротьби);

4 пара: 4 - умовне 13 (тобто, гравець, що зайняв 4 місце у відборі, проходить далі без боротьби);

5 пара: 5 - 12;

6 пара: 6 - 11;

7 пара: 7 - 10;

8 пара: 8 - 9.

2.3.2.2. За наявності 2-х відбіркових груп в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

1 пара: 1А - 8Б;

2 пара: 1Б - 8А;

3 пара: 2А - 7Б;

4 пара: 2Б - 7А;

5 пара: 3А - 6Б;

6 пара: 3Б - 5А;

7 пара: 4А - 5Б;

8 пара: 4Б - 5А.

2.3.2.3. За наявності 4-х відбіркових груп в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

Перша фінальна група (Ф1), в якій продовжуються змагання за 1-16 місця:

1 пара: 1А - 4Г;

2 пара: 1Б - 4В;

3 пара: 1В - 4Б;

4 пара: 1Г - 4А;

5 пара: 2А - 3Г;

6 пара: 2Б - 3В;

7 пара: 2В - 3Б;

8 пара: 2Г - 3А.

Друга фінальна група (Ф2), в якій продовжуються змагання за 17-32 місця:

1 пара: 5А - 8Г;

2 пара: 5Б - 8В;

3 пара: 5В - 8Б;

4 пара: 8Г - 8А;

5 пара: 6А - 7Г;

6 пара: 6Б - 7В;

7 пара: 6В - 7Б;

8 пара: 6Г - 7А.

2.3.2.4. За наявності 8 -и відбіркових груп в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

Перша фінальна група, в якій продовжуються змагання за 1-16 місця:

1 пара: 1А - 2З;

2 пара: 1Б - 2Ж;

3 пара: 1В - 2Е;

4 пара: 1Г - 2Д;

5 пара: 1Д - 2Г;

6 пара: 1Е - 2В;

7 пара: 1Ж - 2Б;

8 пара: 1З - 2А.

Друга фінальна група, в якій продовжуються змагання за 17-32 місця:

9 пара: 3А - 4З;

10 пара: 3Б - 4Ж;

11 пара: 3В - 4Е;

12 пара: 3Г - 4Д;

13 пара: 3Д - 4Г;

14 пара: 3Е - 4В;

15 пара: 3Ж - 4Б;

16 пара: 3З - 4А.

Третя фінальна група, в якій продовжуються змагання за 33-48 місця:

17 пара: 5А - 6З;

18 пара: 5Б - 6Ж;

19 пара: 5В - 6Е;

20 пара: 5Г - 6Д;

21 пара: 5Д - 6Г;

22 пара: 5Е - 6В;

23 пара: 5Ж - 6Б;

24 пара: 5З - 6А.

2.3.3. В 1/4 фіналу зустрічаються:

Перша фінальна група:

переможці ігрових пар 1/8 фіналу: пара А: 1 - 8; пара Б: 2 - 7; пара В: 3 - 6; пара Г: 4 - 5;

переможені в парах 1/8 фіналу: пара Д: 1 - 8; пара Е: 2 - 7; пара Ж: 3 - 6; пара З: 4 - 5;

Друга фінальна група:

переможці ігрових пар: пара И: 9 - 16; пара І: 10 - 15; пара Ї: 11 - 14; пара К: 12 - 13;

переможені в парах: пара Л: 9 - 16; пара М: 10 - 15; пара Н: 11 - 14; пара О: 12 - 13.

Третя фінальна група:

переможці ігрових пар: пара П: 17 - 24; пара Р: 18 - 23; пара С: 19 - 22; пара Т: 20 - 21;

переможені в парах: пара У: 17 - 24; пара Ф: 18 - 23; пара Х: 19 - 22; пара Ц: 20 - 21.

2.3.4. В 1/2 фіналу зустрічаються:

Перша фінальна група:

переможці ігрових пар 1/4 фіналу: А - Г та Б - В;

переможені в парах: А - Г та Б - В;

переможці ігрових пар 1/4 фіналу: Д - З та Е - Ж;

переможені в парах: Д - З та Е - Ж.

Друга фінальна група:

переможці пар: И - К та І - Ї;

переможені в парах: И - К та І - Ї;

переможці пар: Л - О та М - Н;

переможені в парах: Л - О та М - Н.

Третя фінальна група:

переможці пар: П - Т та Р - С;

переможені в парах: П - Т та Р - С;

переможці пар: У - Ц та Ф - Х;

переможені в парах: У - Ц та Ф - Х.

2.3.5. В фіналі турніру змагаються лише:

за 1 місце - переможці ігрових пар 1/2 фіналу: А - Г та Б - В;

за 3 місце - переможені ігрових пар 1/2 фіналу: А - Г та Б - В.

Інші гравці припиняють участь у змаганнях, і їх місця у підсумковій таблиці визначаються згідно з п. 1.4.5. цього Регламенту.

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 393 гостей на сайті