12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини Україна IV Открытый командный чемпионат Украины (результаты)
IV Открытый командный чемпионат Украины (результаты) Друк e-mail
Результати
Автор ФНХУ   
Субота, 05 березня 2011, 23:21

Итоговые места

#

Team

1

ЛЦ «Лісові Хащі»

2

Кусака

3

Очумелые ручки

4

НХК «Штурм»

5

Сварог

6

НХК «Ювента»

7

ББВ

8

Голосеево

9

Женская сборная Украины

10

Святошин

 

Составы команд

#

Команда

ФИО

Город

Страна

1

Святошин

Азарова Виктория
Демидов Кирилл
Корниенко Дмитрий
Карабинский Богдан

Чудаков Денис
Догадин Богдан

Киев
Киев
Киев

Киев

Киев

Киев

Украина
Украина

Украина

Украина
Украина
Украина

2

Голосеево

Яковлев Владимир
Павлюченко Никита
Бевз Андрей (к)
Бевз Илья
Песков Максим
Беловусяк Богдан

Киев
Киев
Киев
Киев

Киев

Киев

Украина
Украина
Украина
Украина

Украина
Украина

3

Женская сборная Украины

Фещенко Оксана
Гарковская Анастасия
Плетнева Анастасия
Дембицкая Елизавета

Киев
Киев
Киев
Киев

Украина
Украина
Украина
Украина

4

"Очумелые ручки" (г.Одесса)

Чабан Денис
Малярозов Александр
Трус Владимир
Чабан Игорь (к)

Одесса
Одесса
Одесса
Одесса

Украина
Украина
Украина
Украина

5

ЛЦ "Лісові Хащі"

Левданский Евгений
Спиваковский Михаил
Рыкун Евгений
Барахов Дмитрий
Донец Дмитрий
Мартыненко Александр (к)

Киев
Одесса/Киев
Киев
Тула
Киев

Киев

Украина
Украина
Украина
Россия
Украина
Украина

6

"ББВ"

Корабель Валентин (к)
Корабель Алексей
Игнатенко В.
Игнатенко Р.
Ильченко А

Ирпень
Ирпень
Мариуполь
Мариуполь

Курахово

Украина
Украина
Украина
Украина
Украина

7

НХК "Ювента"

Кудрицький Дмитро (к)
Килимник Софія
Шереметьєв Микита
Запорожець Ігор

Киев
Киев
Киев

Киев

Украина
Украина
Украина
Украина

8

НХК "ШТУРМ"

Ткач Орест (к)
Талимончик Сергей
Лапченко Андрей
Цыба Сергей

Киев
Киев
Киев

Киев

Украина
Украина
Украина
Украина

9

"Кусака"

Сапожников Анатолий
Сапожников Виталий
Кушнир Наталия
Кушнир Никита
Кушнир Юрий (к)

Одесса
Одесса
Одесса
Одесса
Одесса

Украина
Украина
Украина
Украина
Украина

10

Сварог

Гусак Алексей (к)
Даниленко Александр
Даценко Анатолий
Пилипенко Павел

Киев
Киев
Киев
Киев

Украина
Украина
Украина
Украина

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 445 гостей на сайті