12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини Дніпропетровськ BREAK THE ICE (Днепропетровск)
BREAK THE ICE (Днепропетровск) Друк e-mail
Результати
Автор ФНХУ   
Понеділок, 02 лютого 2015, 12:34
Отборочный турнир
группа 100-А
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Абдулов Эрик 2:1 3:0 1:1 2 1 0 6:2 7 2
2 Кольев Денис 1:2 0:5 0:5 0 0 3 1:12 0 4
3 Корейво Станислав 0:3 5:0 1:2 1 0 2 6:5 3 3
4 Ревякин Даниил 1:1 5:0 2:1 2 1 0 8:2 7 1
группа 100-Б
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Ковлер Роман 2:2 1:3 2:0 1 1 1 5:5 4 3
2 Петреченко Никита 2:2 1:2 2:0 1 1 1 5:4 4 2
3 Худалей Андрей 3:1 2:1 1:0 3 0 0 6:2 9 1
4 Сбитенкова Виктория 0:2 0:2 0:1 0 0 3 0:5 0 4
группа 100-В
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Познякова Ксения 1:0 0:1 1:2 1 0 2 2:3 3 3
2 Попадинец Михаил 0:1 1:0 0:2 1 0 2 1:3 3 4
3 Бродский Ярослав 1:0 0:1 3:3 1 1 1 4:4 4 2
4 Бондарь Константин 2:1 2:0 3:3 2 1 0 7:4 7 1
группа 13-А
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Брусленко Андрей 0:0 0:0 0:0 0 3 0 0:0 3 3
2 Суржко Илья 0:0 0:0 2:2 0 3 0 2:2 3 2
3 Дмитриева Евгения 0:0 0:0 0:2 0 2 1 0:2 2 4
4 Пащук Ярослава 0:0 2:2 2:0 1 2 0 4:2 5 1
группа 13-Б
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Петриченко Ангелина 0:0 0:2 1:0 1 1 1 1:2 4 3
2 Петриченко Данила 0:0 1:0 0:4 1 1 1 1:4 4 4
3 Пришедько Илона 2:0 0:1 0:0 1 1 1 2:1 4 2
4 Солод Александр 0:1 4:0 0:0 1 1 1 4:1 4 1
группа 13-В
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Сидорчук Максим 1:1 3:0 0:0 1 2 0 3:1 5 1
2 Лысенко Елизавета 1:1 1:0 0:2 1 1 1 2:3 4 3
3 Песоцкая Вероника 0:3 0:1 0:0 0 1 2 0:4 1 4
4 Чернов Александр 0:0 2:0 0:0 1 2 0 2:0 5 2
группа 28-А
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Вельмагин Константин 1:2 1:0 1:0 2 0 1 3:2 6 2
2 Ращенко Ростислав 2:1 2:1 6:1 3 0 0 10:3 9 1
3 Степовой Евгений 0:1 1:2 3:0 1 0 2 4:3 3 3
4 Мархайчук Никита 0:1 1:6 0:3 0 0 3 1:10 0 4
группа 28-Б
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Жежеруха Евгений 0:0 1:1 2:1 1 2 0 3:2 5 1
2 Васильев Виталий 0:0 0:0 0:0 0 3 0 0:0 3 3
3 Григоров Виктор 1:1 0:0 1:0 1 2 0 2:1 5 2
4 Сапович Владислава 1:2 0:0 0:1 0 1 2 1:3 1 4
группа 33-А
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Новостройный Дмитрий 0:2 1:0 0:0 1 1 1 1:2 4 2
2 Лисовик Сергей 2:0 1:0 2:0 3 0 0 5:0 9 1
3 Ямполь Кристина 0:1 0:1 2:0 1 0 2 2:2 3 3
4 Михайленко Ярослав 0:0 0:2 0:2 0 1 2 0:4 1 4
группа 33-Б
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Пилипенко Леонид 1:1 4:0 3:0 2 1 0 8:1 7 1
2 Иванов Никита 1:1 2:1 1:1 1 2 0 4:3 5 2
3 Овчинников Святослав 0:4 1:2 1:2 0 0 3 2:8 0 4
4 Овчинников Тимофей 0:3 1:1 2:1 1 1 1 3:5 4 3
группа 33-В
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Овчинников Даниил 3:0 0:1 0:4 1 0 2 3:5 3 3
2 Самойленко Максим 0:3 0:0 2:3 0 1 2 2:6 1 4
3 Катляр Дарья 1:0 0:0 0:4 1 1 1 1:4 4 2
4 Вакуленко Платон 4:0 3:2 4:0 3 0 0 11:2 9 1
группа 33-Г
ФИО 1 2 3 4 В Н П Р/Ш О М
1 Усова Анна 0:0 0:2 0:4 0 1 2 0:6 1 4
2 Збиковский Александр 0:0 1:2 0:0 0 2 1 1:2 2 3
3 Касаев Егор 2:0 2:1 1:0 3 0 0 5:1 9 1
4 Герасименко Данил 4:0 0:0 0:1 1 1 1 4:1 4 2
1/4 финала
группа 100
ФИО 1 2 3 В Н П Р/Ш О М
1 Ревякин Даниил 3:2 2:2 1 1 0 5:4 4 1
2 Худалей Андрей 2:3 0:1 0 0 2 2:4 0 3
3 Бондарь Константин 2:2 1:0 1 1 0 3:2 4 2
группа 13
ФИО 1 2 3 В Н П Р/Ш О М
1 Пащук Ярослава 2:0 2:0 2 0 0 4:0 6 1
2 Солод Александр 0:2 0:1 0 0 2 0:3 0 3
3 Сидорчук Максим 0:2 1:0 1 0 1 1:2 3 2
группа 28-33
ФИО 1 2 3 В Н П Р/Ш О М
1 Ращенко Ростислав 3:0 3:0 2 0 0 6:0 6 1
2 Жежеруха Евгений 0:3 1:1 0 1 1 1:4 1 3
3 Лисовик Сергей 0:3 1:1 0 1 1 1:4 1 2
группа 33
ФИО 1 2 3 В Н П Р/Ш О М
1 Пилипенко Леонид 0:2 1:0 1 0 1 1:2 3 2
2 Вакуленко Платон 2:0 4:1 2 0 0 6:1 6 1
3 Касаев Егор 0:1 1:4 0 0 2 1:5 0 3
1/2 финала
Вакуленко Платон 6
Пащук Ярослава 0
Ращенко Ростислав 2 (от)
Ревякин Даниил 1
матч за третье место
Пащук Ярослава 0
Ревякин Даниил 1
финал
Вакуленко Платон 1 0
Ращенко Ростислав 3 6
Итоговые места
1 Ращенко Ростислав
2 Вакуленко Платон
3 Ревякин Даниил
4 Пащук Ярослава
5 Бондарь Константин
6 Пилипенко Леонид
7 Сидорчук Максим
8 Лисовик Сергей
9 Жежеруха Евгений
10 Худалей Андрей
11 Солод Александр
12 Касаев Егор
13 Абдулов Эрик
14 Вельмагин Константин
15 Чернов Александр
16 Иванов Никита
17 Григоров Виктор
18 Герасименко Данил
19 Петреченко Никита
20 Пришедько Илона
21 Бродский Ярослав
22 Новостройный Дмитрий
23 Катляр Дарья
24 Суржко Илья
25 Ковлер Роман
26 Лысенко Елизавета
27 Петриченко Ангелина
28 Овчинников Тимофей
29 Корейво Станислав
30 Степовой Евгений
31 Ямполь Кристина
32 Брусленко Андрей
33 Васильев Виталий
34 Познякова Ксения
35 Овчинников Даниил
36 Збиковский Александр
37 Петриченко Данила
38 Попадинец Михаил
39 Дмитриева Евгения
40 Сапович Владислава
41 Самойленко Максим
42 Песоцкая Вероника
43 Михайленко Ярослав
44 Усова Анна
45 Сбитенкова Виктория
46 Овчинников Святослав
47 Мархайчук Никита
48 Кольев Денис
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 408 гостей на сайті