Рейтинги
|
Автор ФНХУ
|
Вівторок, 01 вересня 2015, 21:05 |
№ |
Гравець |
Місто |
I |
Кубок Харкова |
II |
III |
IV |
Кращі три етапи |
1 |
Шаломаєв Михайло |
Харків |
100 |
100 |
100 |
100 |
88 |
300 |
2 |
Сапожніков Віталій |
Одеса |
- |
96 |
- |
92 |
100 |
288 |
3 |
Деркач Дмитро |
Харків |
80 |
88 |
96 |
88 |
96 |
280 |
4 |
Мартиненко Ігор |
Харків |
88 |
92 |
88 |
80 |
78 |
268 |
5 |
Бондаренко Юрій |
Харків |
92 |
82 |
92 |
66 |
82 |
266 |
6 |
Бондаренко Олег |
Харків |
78 |
78 |
82 |
70 |
64 |
238 |
7 |
Деркач Оксана |
Харків |
76 |
80 |
80 |
76 |
66 |
236 |
8 |
Спалек Михайло |
Харків |
82 |
70 |
78 |
64 |
70 |
230 |
9 |
Шаломаєва Тамара |
Харків |
70 |
76 |
64 |
62 |
60 |
210 |
10 |
Петров Олександр |
Рубіжне |
68 |
- |
76 |
52 |
62 |
206 |
11 |
Демченко Денис |
Рубіжне |
66 |
- |
70 |
60 |
68 |
204 |
12 |
Шевелєв Олексій |
Рубіжне |
64 |
- |
- |
58 |
58 |
180 |
13 |
Владимиров Роман |
Рубіжне |
- |
- |
68 |
56 |
52 |
176 |
14 |
Сапожніков Анатолій |
Одеса |
- |
- |
- |
96 |
76 |
172 |
15 |
Петров Дмитро |
Рубіжне |
62 |
- |
- |
48 |
54 |
164 |
16 |
Бібік Михайло |
Харків |
- |
- |
- |
78 |
80 |
158 |
17 |
Семперович Іван |
Харків |
- |
68 |
66 |
- |
- |
134 |
18 |
Невольниченко Віталій |
Харків |
- |
66 |
- |
- |
48 |
114 |
19 |
Загребін Микита |
Рубіжне |
- |
- |
- |
50 |
56 |
106 |
20 |
Крохмаль Микола |
Одеса |
96 |
- |
- |
- |
- |
96 |
21 |
Малярозов Олександр |
Одеса |
- |
- |
- |
- |
92 |
92 |
22 |
Матанцев Євгеній |
Кіровоград |
- |
- |
- |
82 |
- |
82 |
23 |
Матанцев Артем |
Кіровоград |
- |
- |
- |
68 |
- |
68 |
24 |
Семперович Ігор |
Харків |
- |
- |
62 |
- |
- |
62 |
25 |
Матанцев Валерій |
Кіровоград |
- |
- |
- |
54 |
- |
54 |
26 |
Нижник Богдан |
Рубіжне |
- |
- |
- |
- |
50 |
50 |
27 |
Білоножко Сергій |
Харків |
- |
- |
- |
- |
46 |
46 |
|
Призери у ветеранському розряді |
|
|
№ |
Гравець |
Місто |
I |
Кубок Харкова |
II |
III |
IV |
Кращі три етапи |
1 |
Шаломаєв Михайло |
Харків |
100 |
100 |
100 |
100 |
88 |
300 |
2 |
Сапожніков Віталій |
Одеса |
- |
96 |
- |
92 |
100 |
288 |
3 |
Деркач Дмитро |
Харків |
80 |
88 |
96 |
88 |
96 |
280 |
|
Призери у юніорському розряді |
|
|
№ |
Гравець |
Місто |
I |
Кубок Харкова |
II |
III |
IV |
Кращі три етапи |
1 |
Шаломаєва Тамара |
Харків |
70 |
76 |
64 |
62 |
60 |
210 |
2 |
Демченко Денис |
Рубіжне |
66 |
- |
70 |
60 |
68 |
204 |
3 |
Шевелєв Олексій |
Рубіжне |
64 |
- |
- |
58 |
58 |
180 |
|
Призери у жіночому розряді |
|
|
№ |
Гравець |
Місто |
I |
Кубок Харкова |
II |
III |
IV |
Кращі три етапи |
1 |
Деркач Оксана |
Харків |
76 |
80 |
80 |
76 |
66 |
236 |
2 |
Шаломаєва Тамара |
Харків |
70 |
76 |
64 |
62 |
60 |
210 |
|
|